Firma

Firma nasza powstała w 1992 roku i na przestrzeni kilkunastu lat swojej działalności stała się liderem na rynkach europejskich. Obecnie zatrudniamy w naszej firmie 355-ciu wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy to dołożą wszelkich starań aby Państwa komplet schodów był bezpieczny, ładny i wykonany z niezwykłą precyzją. Każde schody produkowane w naszej firmie są indywidualnie mierzone i szczegółowo omawiane ze zleceniodawcą, projektowane i produkowane co sprawia, że nie ma dwóch identycznych kompletów.

 

Zamawiając schody w naszej firmie kupujecie państwo mebel specjalnie dopasowany pod względem wymiarów do określonej klatki schodowej, oraz wyglądem do Państwa preferencji, a co za tym idzie jest to małe arcydzieło sztuki stolarskiej w które i Państwo macie swój wkład. W związku z tym, że wszystkie poszczególne etapy wytwarzania schodów od suszenia drewna, poprzez klejenie płyt stolarskich, aż po wykonanie i montaż gotowego wyrobu wykonywane są przez naszą firmę, posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcji, a co za tym idzie dajemy na nasz wyrób 5 LAT GWARANCJI (wg warunków ogólnych).

 

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zrealizować postawione na początku działalności cele takie jak: wysoka jakość wyrobu, krótki termin realizacji i atrakcyjna cena. Obecnie jesteśmy najnowocześniejszą fabryką produkującą schody w Polsce, a produkcja poszczególnych elementów odbywa się na sterowanych komputerowo specjalistycznych obrabiarkach CNC (w tym na 5-cio osiowych centrach obróbczych firmy MAKA). Dzięki dużej automatyzacji produkcji możemy poszczycić się krótkimi terminami realizacji, które to zaczynają się już od 3 tygodni od momentu podpisania przez Państwa zamówienia. Nasze moce produkcyjne wynoszą do 260 kompletów schodów miesięcznie, dlatego też jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów i produkować dla Państwa w tak krótkim czasie wasze wymarzone schody.

 

Nasze wyroby spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i pozwalają Państwu jak i waszej rodzinie na bezpieczne pokonywanie wysokości. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy model schodów zarówno z drewna krajowego jak i gatunków egzotycznych. Nasza oferta obejmuje schody samonośne policzkowe, na konstrukcji bolcowej, dywanowe, spiralne, gięte, schody na konstrukcji stalowej, z elementami ze stali kwasoodpornej, szkłem i elementami ze stali kutej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy to staną się państwa opiekunami i doradcami, oraz do odwiedzin w naszej firmie. Wszyscy Państwo jesteście dla nas szczególni i mile widziani.

 

Przykładowe realizacje schodów wykonanych prze naszą firmę znajdują się w galerii, pogrupowane według specyfikacji:

 

 

 

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do skorzystania z naszych usług.

Zarząd firmy